Tingimused - AARE SKULPTUUR

Tingimused - AARE SKULPTUUR

Tingimused - AARE SKULPTUUR

Tingimused - AARE SKULPTUUR

Tingimused - AARE SKULPTUUR
Tingimused - AARE SKULPTUUR
Tagasiside

Tingimused

1. Ostutingimuste kehtivus

Ostu sooritamisel kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute Ostutingimustega ja Privaatsuspoliitikaga. Tingimused kehtivad kasutajate (edaspidi Ostja) ja veebipoe www.artbrut.ee omaniku MTÜ AARE FREIMANN GALERII (registrikood: 80330993), asukohaga: Aarülli, Rehemäe, Lääne-Nigula, 76218 Läänemaa (edaspidi Veebigalerii) vahel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), Tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid. Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebigaleriis tingimuste all.

2. Hinnainfo

Veebigaleriis märgitud skulptuuride hinnale lisandub Eestist välja saatmisel transpordikulu, eestisiseselt on kohaletoimetamine tasuta. 

Veebigalerii jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse koheselt veebilehel.

3. Tellimuse vormistamine

Valige sobivad tooted. Lisage soovitud tooted ostukorvi.

Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile "Vormista tellimus".

Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja makseviis ning vajutage lingile "Kinnita tellimus". 

Valides makseviisiks "Pangalink", saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu. Tellimus, koos makseinfoga saadetakse ka teie e-postile.

Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud skulptuuri kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

Veebigaleriis sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 9.00−17.00).

4. Müügilepingu jõustumine

Müügileping jõustub peale tellimuse kinnitamist.

Skulptuuri müügilepinguga kohustub veebigalerii andma Ostjale üle ostetud taiese ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Ostjale, Ostja kohustub veebigaleriile tasuma skulptuuri eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma kunstiteose vastu.

Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 3 tööpäeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

5. Kohaletoimetamine

Pärast müügilepingu jõustumist pakendatakse Teie tellimus ning antakse kohaletoimetamiseks üle kullerile. Eestisiseselt on kohaletoimetamine tasuta, Eestist välja on tasuline. Skulptuure saadetakse kõikidesse EU maadesse, Inglismaale, Norrasse ja Venemaale. Teistesse riikidesse saatmiseks kontakteeruge siin.

Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise hilinemise eest logistikapartneri viivituse tõttu või vääramatutest asjaoludest (looduskatastroof, sõjaolukord) tingitud viivituste tõttu.

6. Kauba tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisavalduse tüüpvormi leiate siit - Kauba tagastus.

Tagastatav skulptuur peab olema terve. Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, mille vormi leiab siit - Kauba tagastus või saata avaldus e-galerii kontaktmeilile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Veebigalerii tagastab ostusumma koos tarnekuludega taganemisavalduse ja tagastatava skulptuuri kättesaamisel Ostjale viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel. Taganemisega kaasneva tarnekulu tasub Ostja.

Ostetud skulptuuri ei saa tagastada, kui tellitud skulptuur on valmistatud eritellimusena.

8. Vääramatu jõud

Veebigalerii ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude või skulptuuri kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või skulptuuri kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebigalerii ei saanud mõjutada või ette näha (looduskatastroof, sõjaolukord jm).

9. Isikuandmete töötlemine

Ostja annab veebigaleriis andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Ostja isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, saadetise kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada need logistikapartnerile kauba kohaletoimetamiseks.

Ostjal on õigus valida, kas soovib oma Veebigaleriisse jäetud kontaktandmetele saada e-galerii uudiskirja ja muud infot.

Ostjal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või skulptuuri kohaletoimetamiseks.

Ostjal on õigus nõuda oma isikuandmete ja konto kustutamist e-galerii keskkonnast.

10. Garantii ja pretensioonide esitamise kord

Ostjal säilib pretensiooni esitamise õigus 2 aastat peale kauba ostmist.

Veebigalerii vastutab Ostjale müüdud skulptuuri lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Ostjale.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Veebigalerii poole, esitades skulptuuri müügiarve, lepingu või mõne muu ostu tõendava dokumendi.

Puudusega skulptuuri parandamise või asendamise lepivad Veebipood ja Ostja omavahel kokku.

Veebipood ei vastuta Ostja süül skulptuurile tekitatud vigastuse eest, mis on tekkinud taiese mitte eesmärgipärase kasutamise või selle teadliku rikkumise tulemusena. 

Kõik esitatud pretensioonid vaadatakse läbi esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

AARE SKULPTUUR @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper